Vše o dražbách nemovitostí

Exekuce kalkulačka

V současné době je skutečně jen málo příjmů a majetku, které vám exekutor nemůže zabavit. Pokud dluhy nesplácíte, tak s největší pravděpodobností věřiteli jednoho dne dojde trpělivost a pošle na vás exekuci a to je skutečně velice nepříjemná situace, kterou je nutné řešit, aby jste nepřišli už o naprosto všechno.

V naprosté většině případů vám exekutor učiní srážku ze mzdy, srážku z bankovního konta a pokud máte v osobním vlastnictví ještě nějaký majetek, tak o něj přijdete, protože ho exekuce prodá. Dnes už si můžete na internetu vypočítat, kolik peněz vám zůstane pokud se dostanete do styku s exekutorem. Počítat musíte ale i s tím, že pokud pobíráte příspěvky na péči, děti nebo sociální podporu v nezaměstnanosti, tak vám bude rovněž odebrána.

Kalkulačka vám samozřejmě nikdy nestanoví naprosto přesný výpočet, ale alespoň zhruba budete vědět, jaká finanční částka vám na život zbude. Do kalkulačky je nutné zapsat jaký je váš měsíční příjem.

Příjem se počítá už s tím, že je z platu odvedeno sociální a zdravotní pojištění a daně z příjmu. Čistý zisk tedy bude v první kolonce. Dále je nutné uvést zda máte manžela nebo manželku, jaký je počet vašich dětí, případně jestli nějaké máte a zda se jedná o přednostní pohledávku.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výpočet exekuce a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.