Vše o dražbách nemovitostí

Vyplácení exekucí

Pokud je na vás uvalena exekuce a jste nuceni svůj jediný majetek odevzdat do rukou cizí osoby – exekutora, tak je to vždy a pro všechny ohromnou starostí. V současné době se ale nabízí řešení, jak exekuci předejít.

Pokud žijete sami, nemáte ženu a dokonce ani děti, tak zkrátka přijdete o všechny nemovitosti, ale s největší pravděpodobností vaše dluhy pak pokryjí. Pokud máte děti je to ještě větší problém, protože hrozí jejich odebrání sociálními pracovníky. V dnešní době se zabývá vyplácením exekucí několik nebankovních společností. V tomto směru se rozhodně neobracejte na banku, protože zde rozhodně neuspějete.

Banky nepůjčují dlužníkům a velice dobře si pohlídají všechny náležitosti spojené s půjčkou. Nebankovní společnost vám dá k dispozici peníze, aniž by nahlížela do registru dlužníků, zjišťovala si vaše příjmy nebo kolik jste schopni měsíčně splácet. To společnost nezajímá. Podle toho jakou potřebujete částku, tak podle toho i budete platit pravidelné měsíční splátky.

Jinak to zkrátka nebude. Peníze, které od společnosti obdržíte jste nuceni použít výhradně jen na vyplacení exekuce, tím nepřijdete o majetek, který stále je ve vašem osobním vlastnictví a v dalším měsíci můžete začít s pravidelnými splátkami. Doba splátek je od jednoho roku až do třiceti let. záleží ale na výši zapůjčené částky.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Peníze na exekuci a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.