Vše o dražbách nemovitostí

Domy v exekuci na prodej

V současné době je na prodej několik desítek rodinných domů, které se ocitli v exekuci. Váš první dojem asi je, že je to skutečně velká škoda, že nějaká rodina přišla o střechu nad hlavou, ale pokud své dluhy nesplácíte, tak se do této situace můžete dostat i vy a pak někdo bude nebo dokonce nebude litovat vás.

Takový prodej nemovitosti může být výhodný především pro toho, kdo se rozhodl nemovitost koupit. Nejen, že je dům levnější, ale především je ihned k mání. Obvykle prázdný a vystěhovaný, protože exekutor všechno zabavil.

Majetek se prodává v aukcích, takže je nabídnuta cena a pokud má více lidí zájem o danou nemovitost, tak se ceny podle jejich nabídek zvyšují. Ten kdo nabídne nejvyšší cenu, aukci vyhrál, tím pádem je nemovitost jeho. Nemovitosti zabavené exekutorem lákají nejen realitní kanceláře, ale dokonce i fyzické osoby, které mají vidinu toho, koupit dům nebo byt za slušnou cenu.

Neprodávají se samozřejmě jen domy, ale dokonce i byty, které byli v osobním vlastnictví dlužníka nebo chaty, chalupy, zkrátka všechny nemovitosti. Nemovitosti, které byli soudním exekutorem určeny k prodeji najdete nejen u samotných exekutorů, u soudu, ale dokonce i na některých internetových stránkách, kde se nachází nemovitosti k prodeji z celé republiky.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nemovitosti v exekuci a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.