Vše o dražbách nemovitostí

Dražby movitých věcí

Dražby movitých věcí se vám hodí ve chvíli, kdy máte zájem zakoupit si něco nového. Mezi dražby movitých věcí patří samozřejmě celá škála věcí jako jsou automobily a jiná motorová vozidla, příslušenství do domácnosti, jako jsou gauče, sedačky nebo postele a dokonce i kola, zahradní technika nebo jiné.

Dražby probíhají obvykle jednou do měsíce, zejména poslední pátek v měsíci na určených místech. Nejvíce známým místem, kde se už léta pořádají dražby je areál exekučních skladů u Přerova. Nic ale v dnešní době není zadarmo a tak je nutné zaplatit vstupní poplatek 30,- Kč, aby jste byli vůbec vpuštěni do areálu. Pokud jste se rozhodli, že si nějakou věc v aukci koupíte, tak je nutné ji taky co nejdříve zaplatit.

A když říkám co nejdříve tak myslím, že musí být částka uhrazena nejpozději půl hodiny po ukončení aukce. Pokud se jedná o menší částky, které je nutné uhradit, tak je můžete jen vybarat z nedalekého bankomatu, ale pokus se jedná o sta tisíce, tak je nutné nejdříve složit vysokou zálohu a potom peníze odeslat na účet nebo ve sjednaný den dopravit do kanceláře exekutora.

Exekutor je následně povinen peníze rozdělit mezi věřitele tak, aby alespoň částečně nebo úplně pokryly všechny dluhy dlužníka.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Movité dražby a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.